Sveikatos žinių naujienlaiškis. Sausis

SVEIKA, DARŽELIO BENDRUOMENE!

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ komanda siunčia linkėjimus kartu su sveikatos žinių naujienlaiškiu. Juo siekiame suteikti įvairiapusių žinių apie sveikatą ir prisidėti prie ikimokyklinio ugdymo bendruomenės narių sveikatai palankių įgūdžių formavimo. Kartą per mėnesį pristatysime sveikatos stiprinimo temą ir ją įsisavinti padedančias priemones – vertingą informaciją ir rekomendacijas pedagogams ir tėvams (globėjams, rūpintojams) bei įvairias praktines užduotis ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė ikimokyklinio ugdymo bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai
„Vilnius sveikiau“ komanda

Naujieji metai mums atneša naują pradžią, kupiną entuziazmo siekti savo tikslų ir svajonių. Jų įgyvendinimas neretai pareikalauja nemažai pastangų. O tam, kad pasitiktume naujus iššūkius kupini ryžto ir jėgų, pirmiausia turime pasirūpinti savimi ir savo sveikata. „Vilnius sveikiau“ komanda dalijasi patarimais, kaip metus pradėti sveikatingiau.

Paruošėme priemones, kurios tikime jus sudomins ir paskatins labiau atkreipti dėmesį į savo savijautą. Tėveliams ir pedagogams paruošėme išsamią atmintinę apie vaikų peršalimą, o mažiesiems siūlome išbandyti sveikatai palankias veiklas, kurios paįvairintų kasdienybę.

Žiūrėti naršyklėje