Sveikatos žinių naujienlaiškis. Ruduo

SVEIKA, DARŽELIO BENDRUOMENE!

Mūsų naujienlaiškis atsinaujina – nuo šiol džiaugiamės pas Jus atkeliaudami su naujuoju „Sezoniniu sveikatingumo gūsiu“! Kartą per sezoną gautame naujienlaiškyje laukia dar daugiau įdomių ir naudingų temų, skaitinių bei užduočių.
Ruduo – tai nuostabus laikotarpis, kai po vasaros atostogų galime atsigręžti į save, išsikelti sveikatai palankius tikslus naujiesiems mokslo metams. Šio sezono naujienlaiškyje „Vilnius sveikiau“ komanda primins apie glaudų fizinio aktyvumo ir emocinės būklės ryšį, sveikos mitybos įpročių svarbą, o vaikams paruoštos užduotys paskatins energingai pradėti mokslo metus.
Norite sužinoti daugiau Jums rūpima sveikatos stiprinimo tema? Parašykite mums naujienlaiskis@vvsb.lt!

Mūsų tikslas – sveikesnė darželio bendruomenė!

Sveikatos linkėjimai
„Vilnius sveikiau“ komanda

Rudens sezono naujienlaiškyje skatiname visapusiškai įvertinti savo sveikatos būklę! Komandos paruošti skaitiniai primins apie fizinio aktyvumo ir emocinės būklės svarbą tiek suaugusiems, tiek mažiesiems skaitytojams. Aptarsime rutinos ir kasdienių įpročių būtinybę, o vaikų šį kartą laukia linksmos užduotys, skatinančios išsikelti ir įgyvendinti sveikatai palankius tikslus, nepamiršti fizinio aktyvumo svarbos ir sužinoti ar prisiminti kvėpavimo naudą. Ir galiausiai, prisiminsime vasarą ir pasidalysime „Vasara sveikiau“ renginio, kuris buvo ne tik smagus, bet ir neabejotinai prisidėjo prie vaikų sveikatingumo skatinimo, įspūdžiais! Mes labai džiaugiamės, kad esate su mumis, ir tikimės, kad naujieji naujienlaiškiai Jums bus ne tik įdomūs, bet ir naudingi.

Žiūrėti naršyklėje