Tėvų dėmesiui: paskelbta kokios ikimokyklinio ugdymo įstaigos veiks vasaros metu

Kiekvienais metais artėjant vasaros sezonui, Vilniaus rajono savivaldybės taryba tvirtina ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo vasaros metu grafiką. Planuojama, jog šią vasarą bent po kelias savaites iš viso dirbs 26 įstaigos.

Šiltuoju vasaros sezonu sumažėja ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankančių vaikų skaičius. Atsižvelgiant į pedagogų atostogas ir į tai, kad vasaros metu kai kuriose švietimo įstaigose būtina atlikti remonto bei aplinkos tvarkymo darbus, gegužės 17 d. vykusiame posėdyje Taryba nusprendė vasaros metu dalį ikimokyklinio ugdymo įstaigų uždaryti, o dalį palikti veikti, atitinkamai sumažinus grupių skaičių jose.

Atitinkamos ikimokyklinio ugdymo įstaigos šiais metais vasarą bus uždarytos nuo vieno iki dviejų mėnesių, o likusios dirbti – priims vaikus iš kaimynystėje esančio darželio. Todėl tėvai, kurie neturės galimybių neleisti savo vaiko į darželį vasarą, galės juos leisti į kitas tuo metu veikiančias ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

Apie ikimokyklinio ugdymo įstaigų (grupių) veiklos pasikeitimus vasaros metu, ugdytinių tėvus informuos atitinkamų ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai.

Plačiau