Vaistininko ir žolininko Mariaus Lasinsko praktinė paskaita „Garsų ir muzikos poveikis žmogaus sveikatai”

Data: balandžio 14 d.
Laikas: 13 val.
Vieta: Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis

Programa

Paskaitos metu išgirsite įvairių senovinių instrumentų (kanklės, skambantys dubenėliai, „lietaus lazda“ ir kiti), bei sužinosite, kaip jie yra naudojami garso terapijoje, norint atstatyti darną žmogaus viduje. Galėsite ne tik pasiklausyti jų garsų, bet ir patys išbandyti. Taip pat sužinosite daug receptų, kaip vaistažolės gali mums padėti pavasario metu: ir kaip maistas, ir kaip vaistas. Kokie augalai naudojami peršalus, o kokie stiprinantys organizmą, raminantys ar tonizuojantys. Sujungus gydančius garsus bei augalus galime daug sau pagelbėti. Paskaitos metu tą ir darysime.

Pastabos: paskaitos metu galėsite užduoti jums rūpimus klausimus, pasikonsultuoti su vaistažolininku, bei galėsite įsigyti įvairių vaistažolių arbatų, hidrolatų.

Daugiau informacijos apie lektorių:
Marius Lasinskas
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro lektorius
Vaistininkas ir žolininkas, „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas
Tel.: 867682266
www.mariauszoleles.lt