Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos Rastinėnų pradinio ugdymo skyrius

kviečia prisijungti ir tapti mūsų bendruomenės dalimi.
Informuojame, kad nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. skyriuje įsteigiamos SPECIALIOSIOS ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės. Pritaikytos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos vaikams, turintiems DIDELIŲ ir LABAI DIDELIŲ specialiųjų ugdymosi poreikių dėl intelekto sutrikimo ir įvairiapusių raidos sutrikimų, kompleksinių ir kitų negalių, kurių derinio dalis yra intelekto sutrikimas.

• Ugdymas vyksta lenkų ir lietuvių kalbomis.
  • Teikiama nemokama pavežėjimo mokykliniu mikroautobusu paslauga (vaikams nuo 6 metų).
  • Mokyklos valgykloje tiekiamas sveikas ir subalansuotas maistas.
  • Įrengtas sensorinės integracijos ir sensomotorinio lavinimo kambarys, kokybiškos ir inovatyvios ugdymo priemonės.
  • Teikiamos logopedo, socialinio pedagogo, psichologo konsultacijos. Vyksta kaniterapijos ir hipoterapijos užsiėmimai.
  • Organizuojami įvairūs edukaciniai užsiėmimai už mokyklos ribų, išvykos bei projektinė veikla.
  • Veikia informacinių technologijų būrelis, daug dėmesio skiriama STEAM veiklų integravimui į ugdymo procesą.
  • Mokyklą supa nuostabi gamta, yra sudarytos sąlygos daržininkystei bei sodininkystei. Teritorijoje įrengtas šiltnamis.
  • Saugi aplinka.Veiklai pritaikyta lauko erdvė, žaidimų bei sporto aikštelės.

Esame mokykla, kurioje gera būti...