100 margučių Lietuvai

Pakviesti dalyvauti kasmetiniame UAB „Naisių vasara“ organizuojamame konkurse „Vaikų Velykėlės 2018“ ir įgyvendindami projektą „Šimtas Lietuvos spalvų“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, sumanėme padovanoti 100-ą margučių Lietuvai. Ugdytiniai nuo kovo 28 d. iki kovo 30 d. įvairiais raštais ir būdais puošė trispalvius margučius, o susitikę po šv. Velykų, balandžio 3-ąją, šiais margučiais papuošė Didįjį margutį, šiuo metu stūksantį prie pagrindinio lopšelio-darželio įėjimo. Ugdytiniai džiaugėsi visi kartu galėję sukurti tokį gražų ir itin lietuvišką margutį.

Dėkojame mūsų ugdytinių tėveliui Valdemarui Sniežko už lopšeliui-darželiui pagamintą margučio muliažą, kuris užtikrintai tarnaus mums dar ir kitais metais.

Kviečiame pasigrožėti Didžiuoju margučiu!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė C. Buinovska