Advento renginys „Žvakių šviesoje”

Adventas – tai laikas, kada vienas kito širdyje uždegame po mažą žiburėlį ir laukiame šv. Kalėdų… Gruodžio 6-tą dieną Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių” grupės vaikai drauge su kitų Vilniaus r. Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniais skubėjo į Advento renginį „Žvakių šviesoje” Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje.

Ikimokyklinukai bei jų pedagogai dainavo, šoko, deklamavo, prisiminė Advento tradicijas ir papročius. Sveikino vieni kitus ateinančių švenčių proga ir linkėjo daug gražių dalykų.

Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriams už gražią bei prasmingą šventę. Mamoms D. Petrovienei ir I. Gotlijevskajai už saugią kelionę, o mokytojos padėjėjai A. Verbaitis už nuostabų Advento vainiką.

Mokytoja N. Četrauskaitė