Akcija „Padovanok Žaliaskarei eglutei žaisliuką“

Artėja pačios gražiausios žiemos šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai, kurioms reikia ruoštis iš anksto. Pagrindinis šių švenčių akcentas – eglės puošyba. Tikslas – ugdyti ir skatinti vaikus aktyviai tyrinėti, eksperimentuoti, kurti, konstruoti kalėdinius žaisliukus, girliandas. Kiekvienais metais kalėdinės eglutės puošimas padovanoja mums daugybę puikių emocijų. Neretai, kabindami vieną ar kitą žaisliuką ant žaliaskarės šakos, prisimename jo istoriją, svarbą mums, reikšmę. Visos darželio grupes: „Boružėlių“, „Nykštukų“, „Drugelių“, „Paukštelių“ buvo pakviestos – gaminti originalius žaisliukus lauko eglutei papuošti. Vaikučiai su pedagogais gamino žaisliukus iš įvairiausių medžiagų, atsparių drėgmei ir šalčiui. Gruodžio 10 dieną visi, sugužėjo į darželio kiemą nešini dovanomis – savo kurtais, gamintais žaisliukais eglutei iš antrinių žaliavų. Žaliaskarės eglutės pasipuošė vaikų dovanomis, eglutė „nušvito“ išskirtiniais, dar niekur nematytais, žaisliukais. Tikimės, kad tokios jos išliks ir džiugins mūsų akeles iki Trijų karalių šventės. Dalinkimės patirtimi ir kurkime magišką šventinę aplinką kartu!
Vyresnioji mokytoja Lilija Ceiko