Akimirkos iš parodos „Mokykla be sienų“

Lapkričio 6–7 dienomis LITEXPO parodų centre vyko 5-toji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda „MOKYKLA BE SIENŲ“, kurioje savo stendus turėjo per 70 dalyvių. Įvyko daugybė parodos MOKYKLA 2015 renginių pedagogams ir tėvams, veikė 10 ATRADIMŲ LABORATORIJŲ vaikams, PILIETIŠKUMO ALĖJA ir MOKYTOJŲ KAMBARYS, kuriame pedagogai galėjo pailsėti, pabendrauti, gauti naudingos informacijos, susitikti su Švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro atstovais ir kitais švietimo bendruomenės nariais.

Parodoje lankėsi ir Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio auklėtojos. Pedagogės dalyvavo seminare „Kalbinis ugdymas priešmokykliniame etape“. Domėjosi naujosiomis knygomis, ugdymo priemonėmis, edukaciniais konstruktoriais bei žaislais, bendravo su kolegėmis iš kitų ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir pasisėmė naujų idėjų parodoje „VAIKŲ ŠALIS“.

Aplankius parodą, auklėtojoms kilo daug kūrybinių minčių, kurios ugdomąją veiklą darželyje padarys dar įdomesnę ir patrauklesnę vaikams bei jų tėveliams.

Auklėtoja Nerija Četrauskaitė