„Atšvaitų diena“ Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje

Kasmet rudens ir žiemos mėnesiais padaugėja eismo įvykiuose nukentėjusių pėsčiųjų ir dviratininkų, daugiausia tokių nelaimių įvyksta tamsiu paros metu. Siekdamas apsaugoti vaikų gyvybes, Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis lapkričio mėnesį vykdo projektą ,,Būk saugus kelyje“. Šio projekto metu daug dėmesio skiriame ikimokyklinukų praktiniams elgesio gatvėje įgūdžiams formuoti. Žaisdami, deklamuodami, dainuodami mokomės kelių eismo taisyklių. Lapkričio 6 dieną Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis taip pat prisijungė prie Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamos akcijos ,,Atšvaitų diena“, kurios metu ugdytiniams papasakojome apie atšvaitų svarbą, išmokėme taisyklingai juos užsisegti, skatinome naudoti šviesą atspindinčias priemones ne tik ugdytinius, jų šeimos narius bei įstaigos pedagogus.

Labai ačiū Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Eismo saugumo skyriaus vedėjo pavaduotojui Antanui Čereškai ir visai direkcijai už padovanotas šviesą atspindinčias priemones, atšvaitus, liemenes, be kurių negalėtume tinkamai įgyvendinti projekto ,,Būk saugus kelyje“ ir akcijos ,,Atšvaitų diena“ tikslų. Ir toliau skatinsime atšvaitų naudojimą, nes tai aktualu ne tik visais rudens ir žiemos mėnesiais, tačiau visus metus.