Dainų festivalis „Dainuoju Tau Gimtine“

Jau tapo tradicija, kad kiekvienais metais Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis organizuoja Maišiagalos krašto renginį skirtą Kovo 11-ajai paminėti. Suvažiuoja Maišiagalos kraštui priklausančių ugdymo įstaigų atstovai, skamba žodžiai, dainos, šokių rateliai, džiaugiamės meniniais darbais.
Siekdami, kad tradicija tęstųsi nepaisant pandeminės situacijos, šiemet suorganizavome virtualų Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bei lopšelio-darželio partnerių dainų festivalį „Dainuoju Tau Gimtine“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kovo 11-ajai paminėti. Festivalio akimirkos kovo 9 d. buvo pristatytos lopšelio-darželio bendruomenei, o visi norintys kviečiami pasidžiaugti dalyvių pasirodymais

Organizuodami festivalį siekėme įvairių dainų pagalba skiepyti vaikų meilę Gimtinei. Kiekviena daina išdainuota vaikų lūpomis neša džiaugsmą, nuoširdumą. Festivalis padėjo atsiskleisti vaikų kūrybiškumą, muzikinius gebėjimus.
Džiaugiamės ir dėkojame pedagogams ir ugdytiniams dalyvavusiems festivalyje:
Šalčininkų r. Eišiškių lopšeliui-darželiui „Žiburėlis“,
Avižienių vaikų lopšeliui-darželiui,
Buivydiškių vaikų darželiui,
Dūkštų pagrindinės mokyklos priešmokyklinei grupei,
Glitiškių vaikų darželiui,
Kabiškių vaikų lopšeliui-darželiui,
Nemenčinės vaikų darželiui,
Nemenčinės vaikų lopšeliui-darželiui,
Nemėžio lopšeliui-darželiui,
Maišiagalos kun. J. Obrembskio gimnazijos priešmokyklinei grupei,
Marijampolio vaikų lopšeliui-darželiui,
Mostiškių mokyklos - daugiafunkcinio centro ikimokyklinio ugdymo skyriui,
Pagirių vaikų lopšeliui-darželiui „Pelėdžiukas“,
Riešės vaikų darželiui,
Valčiūnų vaikų lopšeliui-darželiui,
Maišiagalos vaikų lopšeliui-darželiui.

Didžiuojamės atkurtos Lietuvos laimėjimais, kurie mus įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį.
Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė