Dalijimasis gerąja darbo patirtimi Ispanijoje vykdant „Erasmus +“ projektą

Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis dalyvauja Erasmus + projekte „Lenkų mokykla emigracijoje. Kompetentingas mokytojas ir kūrybingas mokytojas raktas į sėkmę“.
Rugsėjo 30 - spalio 6 d., Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio pedagogai kartu su direktore Ivona Marija Matveiko dalyvavo „Erasmus +“ projekto partnerių susitikime Ispanijoje, kurio metu ne tik gilino žinias mokymuose, bet ir dalijosi gerąja darbo patirtimi su mokytojais iš Ispanijos, Lenkijos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų ir Airijos. Mūsų mokytojai puikiai pasirodė vedant pamokas su mokiniais, taip pat aktyviai dalyvavo visuose projekto mokymuose. Užsiėmimų tema buvo apie rudenį. Nors šiuo laikotarpiu Ispanijoje sunku įžvelgti rudens žavesį, Ispanijos šeštadieninės lenkiškos mokyklos mokiniai pademonstravo puikias žinias apie rudens lobius.
Džiaugiamės, kad turime galimybę įgyti naujų žinių ir galimybę dalintis gerąja darbo patirtimi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Edita Staniulionienė