„Darželi, lik sveikas“

„Pamojuosiu tyliai rankele,
Palinguosiu švelniai galvele...
Likite sveiki, žaislai, aš išeinu!
Tik nereikia ašarėlių, ašarų…“

Birželio keturiolikta diena „Drugelių“ grupėje tikrai buvo neeilinė. Net devyni „Drugeliai“ atsisveikino su darželiu.

Ketvirtadienio rytą vaikus pasitiko išleistuvininkų nuotraukomis papuošta grupės rūbinėlė. Šaukte šaukėsi perskaitomi vaikų ir jų tėvelių atsisveikinimo laiškai darželiui.

Po pietų miegelio visi nekantraudami laukė tėvelių, jie ruošėsi keliauti su tėveliais prisiminimų takais... Kelionė prasidėjo grupėje. Būsimieji mokinukai su tėveliais keliavo aplink darželį, grožėjosi pagražėjusia aplinka. Džiaugėsi ir liūdėjo... Keliauninkai užsuko į lopšelio grupę, kur ir prasidėjo vaikų kelias į savarankišką gyvenimą. Tėveliai dalijosi prisiminimais apie pirmąsias vaikų dienas darželyje... Keliavo darželio koridoriais, tyrinėdami nuotraukas, prisimindami svarbiausias vaikų gyvenimo akimirkas darželyje. Ilgiau užtruko prie išleistuvininkų atsisveikinimo su darželiu laiškų sienos, kur paliko ir savo atsisveikinimo laiškus darželiui.

Salėje išleistuvininkų laukė jaunesnieji draugai. Vaikai dainavo, šoko, deklamavo apie tai, kad pasakų laikas baigėsi ir rugsėjį juos skambutis pakvies į mokyklėlę. Išleistuvininkai savo drugelių sparnelius perdavė lopšelinukams, rudenį pradėsiantiems lankyti „Drugelių“ grupę, ir tapo darželio svečiais...

Darželio direktorė išleistuvininkams įteikė diplomus bei palikėjo sėkmės mokykloje. Padėkojo tėveliams už pagalbą organizuojant ugdymo procesą ir kuriant ugdomąją aplinką.

Padėkos žodį tarė ir tėveliai.

Po šventės „Drugelių“ gr. ugdytinių laukė staigmena – pramogos ant batuto bei picų vakarėlis.

Auklėtoja Nerija Četrauskaitė