Daržovių gegužinė darželyje

Spalio 15 d. Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje tradiciškai praūžė rudenėlio šventė „Daržovių gegužinė“. Buvo be galo gera matyti visų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą. Vaikų pasirodymai buvo labai šaunūs. Visi kartu smagiai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, minė mįsles, šoko ratelius. Svečiavosi šventėje Senelė (mokytoja Nerija Četrauskaitė) su pilna pintine įvairių rudens gėrybių. Vėliau pasakų Senelė pasekė eiliuotą pasaką apie ropę, kuri užaugo didelė didelė. Beliko ropę išrauti. Vaikai, rovė ropę ir padedant meninio ugdymo mokytojai Editai Staniulionienei pavyko išrauti. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų. Visi dalyviai buvo apdovanoti ekologišku obuoliuku. Vaikai labai džiaugėsi nuotaikinga švente.

Edita Staniulionienė
Meninio ugdymo (muzikos) mokytoja