„Drugeliai“ dalyvavo margučių marginimo edukacijoje

„Velykos, Velykos
Ateina pas mus.
Riedėkit margučiai
Į mūsų namus!”

S. Abramovičius
Belaukdami šv. Velykų „Drugelių“ grupės ugdytiniai, pakviesti Maišiagalos tradicinių amatų centro vedėjos Jolantos Lapinskajos, š. m. balandžio 17 d. mokėsi marginti margučius vašku.
Šventiškai nusiteikę ugdytiniai dirbo išsijuosę. Užsiėmimo metu vaikai, susipažinę su margučių spalvomis, marginimo technika vašku, ornamentika, jos simbolika, margino juos taip, kaip jiems atrodė gražiausiai. Ugdytiniai dirbo atsipalaidavę draugiškoje ir jaukioje atmosferoje, atskleidė savo kūrybines galias ir išradingumą. Tad ir kiekvienas margutis įspūdingas, išskirtinis ir nepakartojamas. Ugdytiniai suprato, kad šis darbas, kurį atliko, reikalauja nemažai ištvermės ir kruopštumo. Vaikai, susižavėję nauja veikla ir kupini malonių įspūdžių grįžo į darželį nešini savo pačių margintų išskirtinių velykinių margučių, iš kurių savo grupės rūbinėlėje sukūrė margaspalvę parodą. Kviečiame pasigrožėti!
Dėkojame Maišiagalos tradicinių amatų centro vedėjai J. Lapinskajai už gražios tradicijos puoselėjimą ir už edukacinio užsiėmimo organizavimą, o Maišiagalos tradicinių amatų centro kultūrinės veiklos organizatorei, tautodailininkei Agatai Granickai už užsiėmimo pravedimą.
Linkime gražių ir margų šv. Velykų!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė C. Buinovska