„Drugeliai“ mokėsi atsiprašyti ir atleisti

Kovo 17 d. „Drugelių” gr. ugdytiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mokausi atsiprašyti ir atleisti...“ VTKEM filialo Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejuje Maišiagaloje. Šis užsiėmimas yra projekto „Etnokultūros vertybės – būsimos asmenybės pamatas” dalis. Šiuo projektu siekiama ugdyti vaikų dvasines vertybes, išmokyti pajusti laiko tėkmę, supažindinti su svarbiausiomis kalendorinėmis šventėmis, tarp jų – šv. Velykomis. Edukacinį užsiėmimą vaikams vedė muziejaus vedėja Juzefa Markevič.

Užsiėmimas prasidėjo pokalbiu, kodėl ir kaip turime atleisti vienas kitam. Žinoma, kiekvienas iš ugdytinių turėjo už ką atsiprašyti ir atleisti. Ugdytiniai sužinojo, kad Jėzus Kristus turi didelę širdį ir kiekvienam atleidžia, todėl, norėdami būti į Jį panašūs, vaikai ant raudonos didelės širdies klijavo baltas mažas širdeles su savo vardais. Ugdytiniai parodė, kad moka ne tik atsiprašyti, bet ir atleisti. Atlikę kūrybinį darbelį vaikai pasimokė dainos „Myliu Tave, Jėzau“ žodžių ir atitinkamų dainos judesių. Po užsiėmimo vaikai buvo pavaišinti šokoladu.

Eilinį kartą dėkojame muziejaus vedėjai Juzefai Markevič už puikiai suplanuotą ir pravestą edukacinį ir pamokantį užsiėmimą vaikams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė Celina Buinovska