„Drugeliai“ – „Vitaminizuotas 2016“ prizininkai

2016 m. gruodžio mėnesį Vilniaus rajono Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo Vilniaus rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse „Vitaminizuotas 2016“. Netrukus mus pasiekė džiugi žinia, kad „Drugelių“ grupei konkurse skirta antroji vieta. Sausio mėnesio pabaigoje Visuomenės sveikatos biuro specialistė Mažena Gotlejevskaja atvežė antrosios vietos diplomą ir vaikus papuošė prizininkų marškinėliais.

„Drugeliai“ su savo grupės auklėtoja metodininke Nerija Četrauskaite konkursui ruošė raugintus kopūstus pagal senovinį receptą. Jie išragavo daug įvairių kopūstų rūšių – brokolius, kalafiorus, baltagūžius, pekino kopūstus, rinko skaniausius, sužinojo kiek vitaminų juose. Kopūstų rauginimo procesas taip pat labai sudomino ir džiugino vaikučius. Be abejonės, smagiausia dalis buvo raugintus kopūstus ragauti.

Labai džiaugiamės savo ugdytiniais ir kūrybingomis auklėtojomis. Konkurse „Vitaminizuotas“ Maišiagalos vaikų lopšeliui-darželiui tai jau ne pirma pergalė. 2012 m. iškovota II, 2014 m. – III, 2015 m. – II vieta.

Dėkojame Vilniaus Visuomenės sveikatos biurui už iniciatyvą organizuojant tokį konkursą, kuris skatina kaskart vis įdomiau kalbėti apie vaisių ir daržovių naudą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daina Jermak