„Drugelių“ grupės „Žiemos pasaka“

Gruodžio 20 dieną Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių“ grupės ugdytiniai su Seniu Besmegeniu (auklėtoja Nerija) kūrė „Žiemos pasaką“. Vaikai šoko, dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus apie žiemą, sniegą, Kalėdas ir, žinoma, laukė Kalėdų Senelio...

Ir sulaukė! Kvepiantis šalčiu, nešinas didžiausiu maišu dovanu, atėjo tikrų tikriausias Kalėdų Senelis!

Kalėdų Senelis su vaikais dainavo, šoko. Vaikai jam išsakė slapčiausius savo norus ir patikėjo didžiausias paslaptis... Kalėdų Senelis apdovanojo visus vaikučius dovanomis.

,,Drugelių“ grupės ugdytinai ir auklėtoja Nerija taria nuoširdų ,,ačiū“ tėveliams už gražias kaukes ir gardžias vaišes, meninio ugdymo mokytojai Editai Staniulionienei už skambias dainas, neformaliojo ugdymo (šokio) mokytojai Viktorijai Piatkovai už smagų šokį, O Kalėdų Seneliui už dovanas.

Senis Besmegenis – Auklėtoja metodininkė Nerija Četrauskaitė