Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola z grup „Biedronki” i „Krasnoludki” 19 stycznia gościły w przedszkolu swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Po koncercie Dziadkowie byli zaproszeni do „kawiarenki”. Przy aromatycznej herbacie i słodkim poczęstunku, dumni ze swych wnucząt, dzielili się radością i wrażeniami z ich występów i wyrażali swą wdzięczność nauczycielom. Wspaniała atmosfera sprzyjała umacnianiu więzi rodzinnych, i była okazją do wyjątkowego spotkania i snucia wspomnień.

Nauczycielka Grażyna Szwajkowskaja