Dzielenie się doświadczeniem w Irlandii

W dniach 19–25 kwietnia nauczyciele ze Żłobka-Przedszkola w Mejszagole na czele z dyrekcją w ramach realizowanego projektu Erasmus+ „Polska szkoła na emigracji. Kompetentny nauczyciel, kreatywny uczeń - kluczem do sukcesu",w którym biorą udział szkoły z 7 krajów: Litwy, Polski, Belgii, Hiszpanii, Niderlandów, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, uczestniczyli w szkoleniach zawodowych oraz dzielili się doświadczeniem wPolish School Altogether w Irlandii,
Po powrocie do swej placówki podzieliły się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z nauczycielami przedszkola, prezentując tematy szkoleń: „Fikanie, brykanie na projektowym dywanie – zabawy muzyczno-taneczne i muzogramy“ i „Pozytywna dyscyplina w szkole i klasie polonijnej“.
W trakcie trwania projektu na bazie wiedzy uzyskanej podczas szkoleń nauczycieli polonijnych w organizacjach partnerskich powstały kursy e-learningowe, a więc:
Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe! Zapisz się na bezpłatne metodyczne kursy e-learningowe.

Zapraszamy nauczycieli do bezpłatnego skorzystania z metodycznych kursów e-learningowych powstających w ramach projektu „Polska szkoła na emigracji. Kompetentny nauczyciel i kreatywny uczeń kluczem do sukcesu” programu Erasmus+.
Kursy te prezentują praktyczne zastosowanie innowacyjnych metod i technik nauczania do zastosowania w edukacji.
Każdy uczestnik kursu ma również możliwość uzyskania certyfikatu uczestnictwa, wystawionego przez Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku.
Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji na stronie: https://polonia2020.modm.edu.pl/kursy