Edukacija su mama

Džiugu, kai tėveliai padeda organizuoti ugdymo procesą, aktyviai dalyvauja lopšelio-darželio gyvenime. Bet dar smagiau vaikams ir mokytojams dalyvauti tėčių ar mamų vedamuose edukaciniuose užsiėmimuose! Balandžio 14 dieną „Drugelius“ pradžiugino Dominyko mama, Dž. E. Baltrukaitytė, apsilankiusi „Drugelių“ grupėje su edukacija „Geometrinės figūros“ . Vaikai ir mokytoja Nerija atidžiai klausėsi pasakojimo ir interaktyvioje lentoje žiūrėjo mamos parengtą pristatymą. Ugdytiniai atliko užduotėles, mokėsi skirti ir pavadinti trikampį, kvadratą, stačiakampį, penkiakampį ir ovalą. Už pastangas visi buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Darželyje maloniai laukiame ir kitų tėvelių, norinčių ir mokančių savo patirtimi paįvairinti ugdymo procesą.
Mokytoja N. Četrauskaitė