Gerosios darbo patirties sklaida Eišiškių vaikų lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“

2016 m. balandžio 7 d. Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio pedagogai dalyvavo edukacinėje išvykoje-projekte „Gerosios patirties sklaida vykdant sveikatingumo projektą „Medus“, kurį organizavo Eišiškių vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su pedagogais. Mūsų įstaiga jau ilga laiką bendradarbiauja su Šalčininkų r. Eišiškių vaikų lopšeliu-darželiu „Žiburėlis“. Galėjome pamatyti projekto apibendrinamąjį užsiėmimą, kuriame vaikai vaidino, šoko, dainavo apie bičių didžiulį darbo kelią iki medaus atsiradimo. Vėliau galėjome apžiūrėti darželį, pasisemti įvairių idėjų. Prie apvalaus stalo pasidalinome projekto įspūdžiais bei patirtimi. Šios veiklos metu žinių įgijo ne tik vaikai, bet ir pedagogai.

Dėkojame už šiltą priėmimą ir malonų susitikimą!

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė