„Gražiausi žiedai Mamai“

Kai pavasarį sodai pasipuošia pirmaisiais žiedais, į mūsų namus ateina Motinos diena. O kokia šventė be gėlių? Kiekvienas prisimena dainą „Tau, mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai“ – su šia daina ir užaugo jau keletas kartų, o mamos ją išgirdusios graudinasi. Būtent gėlės, jų žiedai neretai tampa pirmosiomis dovanėlėmis, kurias mažos vaikučių rankytės įteikia mamoms svarbiausią jų dieną – pirmąjį gegužės sekmadienį. Vaikai parodo meilę ir dėkingumą savo nuostabioms, nepakartojamoms mamoms, močiutėms – dovanodami gėles.
Nuo kovo iki gegužės mėnesio vyko Vilniaus rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų trumpalaikis projektas „Gražiausi žiedai mamai“. Projekto tikslas – išradingai, kūrybiškai, drąsiai eksperimentuojant užauginti „Gražiausią žiedą“.
Trumpalaikiame projekte dalyvavo virš 18 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų iš Vilniaus rajono bei mūsų partneriai Šalčininkų r., bei Trakų r.
Širdingai dėkojame visiems dalyvavusiems mokytojoms ir vaikams už kūrybiškumą. Manome, kad šios gėrio, švelnumo ir meilės kupinos dienos vaikams padėjo dar giliau suprasti, kokia svarbi jiems yra Mama ir kaip svarbu ją gerbti bei mylėti.

Vyresnioji mokytoja Gražina Švaikovskaja