„Iš širdies Lietuvai“

Kovo 9 d. praaidėjo renginys „Iš širdies Lietuvai“. Džiugu, kad tradiciškai prieš Kovo 11-ąją jau jubiliejinį, dešimtą kartą, Vilniaus rajono Maišiagalos krašto švietimo įstaigų, teikiančių ikimokyklinį ugdymą, didelių ir mažų ikimokyklinukų keliai vedė į Maišiagalą.
Siekdami, kad tradicija tęstųsi nepaisant pandeminės situacijos, renginys buvo organizuojamas ir nuotoliu. Per dešimtmetį renginys skambėjo įvairiais pavadinimais ir pasižymėjo įvairiomis atlikimo formomis. Kiekviena vaikų lūpomis išdainuota daina neša džiaugsmą ir nuoširdumą. Kaip ir kasmet, taip ir šį kartą renginyje netrūko garbingų svečių: Rita Tamašunienė – Lietuvos Respublikos seimo narė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos–Krikščioniškų šeimų sąjungos narė, Tradicinių amatų centro Maišiagaloje direktorė Jolanta Lapinskaja, Vilniaus rajono savivaldybės centrinės bibliotekos Maišiagalos struktūrinio padalinio bibliotekininkė Alina Jodko, Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Maišiagalos skyriaus vedėja Tatjana Moliejienė, Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejaus vedėja Juzė Markėvič, ugdymo įstaigų vadovai, pedagogai bei tėveliai.
Džiaugiamės ir dėkojame renginyje dalyvavusiems pedagogams ir ugdytiniams: Avižienių vaikų lopšeliui-darželiui, Avižienių gimnazijos Dūkštų pagrindinio ugdymo skyriui, Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinei mokyklai, Glitiškių vaikų darželiui, Maišiagalos kun. J. Obrembskio gimnazijos priešmokyklinei grupei, Riešės šv. F. Kovalskos pagrindinei mokyklai Riešės vaikų darželiui, Paberžės „Verdenės“ gimnazijai, Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijai Maišiagalos vaikų lopšeliui-darželiui.
Kiekviena ugdymo įstaiga apdovanota padėkos raštu bei atminimo dovanėle, kuri yra Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio bendruomenės ir Tradicinių amatų centro Maišiagaloje bendradarbiavimo vaisius.
Didžiuojamės atkurtos Lietuvos laimėjimais, kurie mus įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį.

Meninė paroda „Iš širdies Lietuvai“ (2 MB)

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė