„Jurginių kiaušinienė“

Balandžio 24-ąją Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio vaikai drauge su Maišiagalos Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos PU grupės ugdytiniais minėjo Jurgines. Svečiai dainomis, šokiais ir eilėmis darželio bendruomenę pasveikino su pavasariu. Tradiciniais šokiais, žaidimais ir rateliais šventės dalyviai žadino žemę po žiemos miego, kepė ir valgė Jurginių kiaušinienę, taip pat ragavo tradicinės duonos. O piemenėlių dirbtuvėse gamino žaislus iš atraižų. Ši šventė yra projekto „Visa mokykla šoka“, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras, dalis.

N. Četrauskaitė,
V. Piatkova

Jajecznica na św. Jerzego
24 kwietnia przedszkolacy że Żłobka-przedszkola w Mejszagole razem z dziećmi z grupy przedszkolnej Gimnazjum Algirdasa tradycyjnie obchodzili dzień świętego Jerzego. Goście tańcem, wierszem i piosenką pozdrowili wszystkich z nadejściem wiosny. Wszyscy wspólnie tradycyjnym tańcem, korowodem, zabawą budzili przyrodę ze snu zimowego, smażyli i jedli jajecznicę, częstowali się chlebem oraz tworzyli zabawki w pracowni pasterzy.

V. Piatkova