„Kaip gyveno mūsų senoliai“

Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvavo Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelio-darželio inicijuotame projekte „Kaip gyveno mūsų senoliai“. Vaikai su auklėtojomis domėjosi kaip gyveno jų bendraamžiai prieš šimtą metų ir sužinojo, kad dauguma vaikų buvo piemenukai, ganė gyvulius.
„Drugelių“ grupės ugdytiniai išmoko piemenukų žaidimų, dainelių bei oracijų. Sužinojo kaip atrodė piemenėlių drabužiai. Išsiaiškino ką veikdavo piemenėliai kol gyvulėliai sotūs miegodavo, kodėl piemenėliai kiekvieną rytą maldaudavo „saulelės, motulės patekėti“, o rudenį „prašydavo Dievulio sniego“...
Gruodžio penktą dieną „Drugelių“ grupės vaikučiai su kitais Vilniaus r. Maišiagalos krašto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniais dalyvavo projekto baigiamajame koncerte Avižienių darželyje.
Auklėtoja Nerija