Kaip padėti lokiui Albinui?

Dainuliai – nepaprastas miškas, jame gyvena įvairius muzikos stilius atstovaujantys žvėrys. Puikūs personažai – hiphopo žvaigždė kiškis Emas Nemas ir liaudies muzikantas lokys Albinas, pasakoje pasirodo elegantiškoji operos solistė lapė Arija ir vienintelė nedainuojanti Dainulių miško gyventoja – varna Marina.

Visi Dainulių miško žvėrys nerimauja dėl senolio lokio Albino, nes jis jau seniai dainuoja tik vieną ir tą pačią dainą. Miško gyventojus ta daina baigia išvaryti iš proto, todėl jie nusprendžia ko nors imtis. Sutelkę jėgas, žvėrys atranda lokio apatijos priežastį ir padeda jam susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.

Tokį šmaikštų ir linksmą „Drakoniuko“ teatro spektaklį pirmadienį stebėjo lopšelio-darželio vaikučiai. Gera nuotaika, daug muzikos ir daug aplodismentų. Puiki savaitės pradžia.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daina Jermak