Kalėdiniai meduoliai

Artėjančias žiemos šventes Maišiagalos darželinukams leidžia pajusti ne tik šaltukas už lango, aplink skambančios kalėdinės melodijos, žibintai, girliandos, įvairūs Adventiniai renginiai ir nuostabiausi kvapai - tai ir mišku dvelkianti žaliaskarė eglė, ir gardūs šventiniai Vilniaus krašto meduoliai. Paklausite, iš kur tie meduoliai darželyje? O gi iš vaikiškos dainelės atkeliavo... bet apie viską iš eilės...
Gruodžio 17 dieną, „Drugelių“ grupės vaikai pasikvietė visus darželinukus drauge papramogauti. Susibėgti būrin negalime, tai susitikome internete. Mokytoja Nerija su vaikais aiškinosi, ką ten l. l. dainelės „Du Gaideliai“ veikėjai kūlė, malė, sijojo, maišė, virė, kepė? Ir sužinojo, kad kalėdinius meduolius. Tik dekoruoti jų dainelės veikėjai nespėjo, mat mokytoja Nerija jiems sutrukdė... Tad vaikams teko virsti kepėjais ir pabaigti pradėtą darbą. Su užduotimi „kepėjai“ susidorojo puikiai. Meduolius dekoravo visi: ir mažieji „Boružiukai“ su „Paukšteliais“, ir didieji „Drugeliai“ su „Nykštukais“.
Atsiprašome, kad negalime Jūsų pavaišinti kalėdiniais meduoliais. Jie tirpte ištirpo mažųjų dekoratorių burnytėse, vos tik baigėme juos dekoruoti.
Mokytoja Nerija Četrauskaitė