Kitokia siena

Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai jau gali džiaugtis atnaujintomis lauko erdvėmis. Atšilus orui į darželį suplūdo būrys Maišiagalos LDK Algirdo gimnazistų, kartu su dailės mokytoja Martyna Juodeškiene. Darželis atsiliepė į gimnazijos pasiūlymą dalyvauti projekte „Kitokia siena“ ir todėl gimnazistai savo piešiniais išpuošė pavėsinių sienas. Dabar darželinukai gali džiaugtis miško pasakomis, pasinerti į gėlėtą pievą, kartu su Alisa keliauti po Veidrodžių karalystę arba pažinti pasaulį kartu su Mažuoju Princu... Džiaugiamės sudalyvavę puikiame LDK Algirdo gimnazijos projekte ir dėkojame mokytojai ir mokiniams už tai, kad savo kūrybines mintis įgyvendino būtent darželyje. Linkime ir toliau būti tokiems kūrybiškiems ir iniciatyviems!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daina Jermak