Konkurs recytatorski „Eilėraščio labirintais”

28 lutego wychowanki grup przedszkolnych „Krasnoludki" i „Motylki" wzięły udział w rejonowym konkursie recytatorskim „Eilėrašcio labirintais”. Konkurs był zorganizowany w przedszkolu w Niemenczynie, celem którego było promowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zachęcanie do występów na scenie oraz wspieranie twórczej aktywności dzieci.
Nasze przedszkole godnie reprezentowały Nikole Chlebowska z wierszem J. Brzechwy „Tańcowała igła z nitką” i Luka Tomašunaitė z wierszem K. Ivinskisa „Lietuva”. Ich występy były pełne uroku i zachwytu. Za udział w konkursie dziewczynki otrzymały zasłużone dyplomy i nagrody.
Cieszymy się i serdecznie gratulujemy Nikoli otrzymania Dyplomu z wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że ten pierwszy i ważny krok na ich artystycznej drodze zapewnił niezapomniane wspomnienia i wzmocni pasję do poezji.
Dziękujemy serdecznie i Rodzicom za współpracę.
Info i zdjęcia Grażyna Sz., i Karolina M.