Konstitucijos diena darželyje

Spalio 22 dieną Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ikimokyklinukai ne tik minėjo Lietuvos Respublikos Konstitucijos dieną, bet ir džiaugėsi įgyvendintu projektu „Lietuva, brangi – mano Tėvyne“.
Mažuosius Lietuvos piliečius pasveikino lopšelio-darželio direktorė I. M. Matveiko. Direktorė priminė, kad Konstitucija – pagrindinis valstybės įstatymas, įtvirtinantis piliečių laisves ir teises, bei nustatantis valdžios šakų tarpusavio santykius ir ryšius.
„Drugelių“ grupės vaikai, pasipuošę tautiniais kostiumais, giedojo himną plevėsuojant Lietuvos vėliavai. Dainavo ir šoko tradicinius lietuvių liaudies šokius.
Džiugu, kad vaikai žino ne tik Lietuvos heraldiką bei sostinę, bet ir pagrindinius simbolius. Vieną iš Lietuvos simbolių, vaikų ir mokytojų rankomis nulipdytą iš molio, Gedimino pilies bokštą, Maišiagalos darželinukai Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos proga dovanojo Vilniaus rajono Maišiagalos krašto švietimo įstaigoms, aktyviai dalyvavusioms įgyvendinant projektą.
Meninio ugdymo mokytoja E. Staniulionienė ir Mokytoja N. Četrauskaitė