„Kuriu raidę gamtoje...“

Vasara – ne tik nerūpestingų atostogų, bet ir džiaugsmingų atradimų bei potyrių metas, puikiausiai tinkantis kurti įvairius darbelius gamtoje, gilinti kalbinius įgūdžius ir turtinti gamtos pažinimo žinias bei skatinti vaikų kūrybiškumą, iniciatyvumą, originalių sprendimų paiešką.
Paskutinę birželio dieną ,,Drugelių“ grupės vaikai lopšelio-darželio kieme rinko gamtinę medžiagą ir kūrė raides. Ir nesvarbu, kad ne visiems užteko kantrybės sukurti savo raidę. Juk svarbiausia – kūrybos procesas. O sukūrtų raidžių nuortaukos iškeliaus į Vilniaus vaikų lopšelio-darželio „Rūta“ bei Vilniaus miesto savivaldybės centrinės vaikų bibliotekos „Saulutė“ organizuojamą virtualią respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybos darbų fotografijų parodą „Kuriu raidę gamtoje“.

Mokytoja N. Četrauskaitė