Kūrybinių darbų paroda „Kalėdinių Nykštukų šalyje‘‘

Artėjant vienai nuostabiausių ir paslaptingiausių metų švenčių Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis kvietė visus grupių vaikus dalyvauti kūrybinių darbų parodoje „Kalėdinių Nykštukų šalyje“, kurios tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą, skatinti pažintinius gebėjimus kuriant Nykštukų Kalėdas.
Nykštukas – gerumo ir magijos simbolis, skleidžiantis Šv. Kalėdų dvasią. Dauguma vaikų žino, kad Nykštukai – tai pasakų personažai, miško gyventojai, sausainių ir uogienės mėgėjai, Kalėdų senelio „slaptosios tarnybos“ padėjėjai, atkeliavę iš animacinių filmų, pasakų, legendų ir pasakojimų. Dažniausiai jie padeda Kalėdų Seneliui saugoti ir stebėti mus, ar mes buvome geri, krečia pokštus, siunčia mums laiškelius, padeda paruošti ir išdalinti dovanas. Paprastai jie yra apsirengę raudonu ar žaliu švarkeliu, ant galvos užsidėję kepurėlę, o veidą dažniausiai puošia barzda. Vaikai mėgsta ir laukia Nykštukų, nes tiki, kad jie neša dovanas. Esame nuoširdžiai sužavėti darbelių kūrybiškumu, originalumu, išradingumu. Ačiū už dalyvavimą parodoje.

Inf. ir nuotr. Lilija Ceiko