Kviečiame grožėtis kūrybinių darbų paroda

Sausio mėnesį Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio mokytoja metodininkė Nerija Četrauskaitė pakvietė Vilniaus rajono švietimo įstaigų ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus su tėveliais bei mokytojais dalyvauti projekte ,,Paslaptingasis Vilniaus kraštas – legendos, padavimai, pasakojimai”. Visą mėnesį penkiasdešimt du pedagogai iš aštuoniolikos ugdymo įstaigų ,,kėlė iš praeities” ir pasakojo ugdytiniams Vilniaus krašto legendas, padavimus ir pasakojimus. Vaikų įspūdžiai sugulė kūrybiniuose darbeliuose. O vasario 14 dieną, renginio ,,Tau, Lietuva” metu, Houvalto rūmuose Maišiagaloje įvyko iškilmingas projekto parodos atidarymas. Parodoje – 113 jaunųjų kūrėjų kūrybiniai darbai, kuriuose atsispindi Vilniaus krašto legendos, padavimai bei pasakojimai. Projekto iniciatoriai ir jame dalyvavę pedagogai neabejoja, jog tie 113 jaunųjų kūrėjų ateityje taps tiltais iš praeities į ateitį ir paseks pačias gražiausias Vilniaus krašto legendas, padavimus ir įdomiausius pasakojimus savo vaikams ir anūkams.

Vasario mėnesį Houvalto rūmuose Maišiagaloje kviečiame grožėtis vaikų kūrybiniais darbais bei prisiminti gražiausias Vilniaus krašto legendas.

Mokytoja N. Četrauskaitė