Bigbendo Diksilendo muzikantų grupė susitiko su vaikais

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Bigbendo Diksilendo muzikantų grupė susitiko su Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniais

Saulėtas trečiadienio rytas Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio ugdytiniams buvo ypatingas. Nuo pat ryto vaikai nesitraukė nuo langų, vis žiūrėjo atvykstančių svečių. O svečiai tikrai ypatingi – tai Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Bigbendo Diksilendo muzikantų grupė su vadovu Kęstučiu Kuoru, mūsų ugdytinio Kastyčio Kuoro tėčiu, priešaky.

Bigbendo Diksilendo muzikantų grupė atliko keletą kūrinių, o vėliau surengė muzikos instrumentų pavadinimų konkursą. Vaikai turėjo atspėti muzikos instrumentų, kuriais grojo grupė, pavadinimus, o jų buvo įvairių: trombonas, klarnetas, trimitas, saksofonas, būgnas ir pats didžiausias, kurį pūtė Kastyčio tėvelis – tūba. Po užduočių įveikimo vaikai buvo apdovanoti saldumynais iš pačių karininkų rankų. Po koncerto vaikai galėjo ne tik pačiupinėti muzikos instrumentus, bet jais ir pagroti – tai vaikams padarė didžiausią įspūdį.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas koncertuoja įvairioms auditorijoms tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Kolektyvas yra koncertavęs daugelyje Europos šalių, Rusijoje ir Belgijoje.

Orkestras koncertuoja kariniuose, visuomeniniuose renginiuose, taip pat mokyklose, koncertų salėse, muzikos festivaliuose, bet „darželyje – pirmą kartą“, – pasakė Kęstutis Kuoras. Šiemet orkestras švenčia savo jubiliejų – 25-ąsias įkūrimo metines – su tuo viso darželio vardu ir sveikiname.

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Bigbendo Diksilendo muzikantų grupei už nuostabų pučiamųjų instrumentų pristatymą bei surengtą edukacinį užsiėmimą mūsų ugdytiniams. Manome, kad ir ugdytiniams, ir pedagogams šis susitikimas ilgai išliks atmintyje.

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė