Maišiagalos vaikų lopšeliui-darželiui sukako 50 metų!

Šiemet Lietuvai minint 100-ąsias valstybės atkūrimo metines, Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis š. m. birželio 1 d. atšventė 50-ąjį veiklos jubiliejų!

Labai džiaugiamės, kad gražią, šiltą ir saulėtą dieną į šventę susirinko labai daug garbingų svečių: Lietuvos Respublikos Seimo narė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ‒ krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė, Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Maišiagalos seniūnijos seniūnas Andžej Adomaitis, Vilniaus rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Sofija Ryžova bei vyresnieji specialistai: Alicija Balcevič ir Jaroslav Suboč. Labai malonu, kad į šventę atvyko ir Maišiagalos darželiui vadovavusios direktorės: Ona Lučun ir Liucija Semaško, bei buvusios darželio darbuotojos: Teresa Iselionis, Jadvyga Lipnevič, Greta Legačinska, Daiva Jurevič, Zofija Šocik, Vanda Kovalevska, Natalija Krasikova, Tatjana Adrianova ir Kristina Petkevič. Į šventę atvyko ir vaiko priežiūros atostogose esančios lopšelio-darželio darbuotojos: Viktorija Piatkova ir Karolina Misevič. Taip pat labai džiaugiamės didele ugdytinių tėvų ir artimųjų gausa.

Šventės metu pristatyta ne tik darželio gyvavimo istorija ‒ prisiminimais ir mintimis pasidalijo buvusios darželio direktorės: Ona Lučun ir Liucija Semaško. O darželio veiklos rezultatais pasidžiaugė ir dabartinė darželio vadovė Ivona Marija Matveiko: ,,Jau 50 metų Maišiagalos vaikų lopšelyje-darželyje klega vaikų juokas, gyvena pasakos, vaikų, darbuotojų ir tėvelių džiaugsmai ir rūpestėliai. Prabėgę metai buvo įvairūs, spalvingi, įdomūs. Įvyko daug pozityvių pokyčių, dėl kurių šiandien mūsų įstaiga yra šiuolaikiška, moderni ir europietiška. Turime kuo pasidžiaugti ir didžiuotis. Bet mes vieni tikrai negalėtume pasiekti tokių rezultatų. Norėčiau padėkoti tėveliams už pagalbą, paramą ir supratingumą. Tik jaučiant Jūsų palaikymą darželis gali sklandžiai dirbti. Dėkoju Vilniaus rajono savivaldybei, o ypatingai Merei Marijai Rekst ir Švietimo skyriaus darbuotojams už supratingumą, palaikymą ir finansavimą. Tik Jūsų dėka mes turime tokias geras sąlygas. Visos darželio bendruomenės vardu tariu Jums ,,AČIŪ!”. Taip pat nuoširdžiai dėkoju asmenims, prisidėjusiems prie šios įstaigos atsiradimo, kurių dėka ji galėjo toliau vystytis. Dėkoju buvusioms direktorėms ir darbuotojams, kurie dirbo šiame darželyje. Mes tik tęsiame jų darbus” ‒ tarė įstaigos direktorė.

Gražių žodžių sulaukėme ir iš tėvų atstovų: ,,Ne dažnas darželis sulaukia tokio jubiliejaus. O tam, kad gyvuotų mūsų darželis, reikalinga visų mūsų pagalba, rūpestis, užsispyrimas padaryti sau ir ateities kartoms bei mūsų bendruomenei gražų, išpuoselėtą, malonų ir draugišką darželį. Nuoširdžiai didžiuojamės ir skelbiame savo draugams, pažįstamiems ir bendradarbiams, kad turime tokį darželį, kurį lanko mūsų vaikai. Todėl norėčiau palinkėti, kad mūsų darželio tradicijos ir grožis būtų toliau puoselėjamas ir saugomas bei sulauktų dar didesnio – 100 metų jubiliejaus. O mes, tėveliai ir vaikai, džiaugtumėmės buvę šio darželio dalis” ‒ visų tėvų vardu tarė Irena Gotlijevskaja.

Šventinio koncerto metu skambėjo svečių linkėjimai ir sveikinimai, o visų žiūrovų akis ir ausis džiugino mūsų ugdytinių pasirodymai. Be to, žiūrovai galėjo pasidžiaugti specialiai šventei susibūrusiu darželio darbuotojų ir pedagogų ansambliu, kuris atliko džiaugsmo, vilties ir meilės visiems linkinčią dainą. Dėkojame už palaikymą.

Taip pat lopšelio-darželio jubiliejaus proga parengta nuotraukų galerija, vaizduojanti įstaigos 50 metų veiklos istoriją, bei paruošta vaikų ir tėvų kūrybinių darbų paroda ,,Su tėveliais aš piešiu...”, kurią taip pat galima pamatyti įstaigos pagrindiniame koridoriuje. Visus susidomėjusius kviečiame užsukti!

Dėkojame visiems kartu paminėjusiems lopšelio-darželio veiklos 50-metį. Ypatingą padėkos žodį tariame tėvams už aktyvų dalyvavimą lopšelio-darželio gyvenime, paramą ir pagalbą organizuojant šią šventę. Dėkojame rėmėjams: Maišiagalos seniūnijos seniūnui, Maišiagalos bendruomenės centro pirmininkui Andžejui Adomaičiui už šventei paskolintą inventorių: sceną, suolus ir stalus, Maišiagalos tradicinių amatų centrui už pagalbą išdeginant molines atminimo dovanas šventės svečiams, Agnei ir Audriui Našlėnams už įstaigos internetinio puslapio administravimą ‒ be jų neturėtume tokio teigiamo įvaizdžio virtualioje aplinkoje, kokiu galime didžiuotis dabar. O už gardžius vaikiškus sūrelius dėkojame UAB ,,Žemaitijos pienas”. Šventės akimirkas padėjo įamžinti redakcijų ,,L24” ir ,,Tygodnik Wileńszczyzny ” žiniasklaidos atstovai, ačiū Jiems labai. Be to, dėkojame savaitraščiams: ,,Vilniaus krašto savaitraštis” ,,Tygodnik Wileńszczyzny ”, ir informacinio pobūdžio portalui ,,L24” už informacijos apie darželio jubiliejų sklaidą.

Dar kartą dėkojame visiems už dalyvavimą ir iki pasimatymo jau kitame Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio jubiliejuje!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė
Celina Buinovska

Daugiau žiūrėkite čia:
https://www.vrsa.lt/index.php?827167051
http://l24.lt/lt/svietimas/item/248886-maisiagalos-darzelis-svencia-savo-50-meti