Margučių marginimas vašku

Prisidėjau pintinėlę
Aš kiaušinių didelių.
Ant kiekvieno jų po gėlę
Didelę nupiešt galiu!

Ne po vieną - visą lauką!
Įvairių turiu dažų!
Ir galiu nupiešti daug ką.
Pamatysit, bus gražu!

Laukiau ištisus metus,
Kad nustebinčiau kitus!

Birutė Lenktytė

Margučių marginimas vašku yra tradicinis lietuviškas paprotys, todėl kovo 25 d., Didįjį Penktadienį, Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių” grupės ugdytiniai kartu su savo tėvais dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Margučių marginimas vašku”. Užsiėmimas vyko Maišiagalos tradicinių amatų centre. Tai buvo puiki proga praleisti kartu laiką, likusį iki šv. Velykų. Ir vaikai, ir jų tėvai dirbo atsipalaidavę draugiškoje ir jaukioje atmosferoje, atskleidė savo kūrybines galias ir išradingumą.

Vaikai pilni džiaugsmo su margučiais grįžo į darželį.

Nuoširdžiai dėkojame Maišiagalos tradicinių amatų centro vedėjai Jolantai Lapinskajai ir kultūrinės veiklos organizatorei, tautodailininkei Agatai Granickai už tradicijų ir papročių puoselėjimą organizuojant ir vedant edukacinį užsiėmimą mūsų ugdytiniams ir tėvams.
Visiems tėvams ir vaikams dėkojame už kartu prasmingai praleistą laiką. Įsitikinome, kad margučių marginimas vašku – smagus užsiėmimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Linksmų ir margų šv. Velykų!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė
Celina Buinovska