Mikołajki w grupie „Biedronki“

Jak co roku 6 grudnia wszystkie przedszkolaki wyczekują Św. Mikołaja. Od rana słychać tylko jedno pytanie: „Kiedy przyjdzie Mikołaj?” W ten grudniowy dzień, pięknie i odświętnie ubrane maluchy w mikołajkowych czapeczkach niecierpliwie wyczekiwały wizyty ulubionego gościa. Wysłuchały pięknych opowieści związanych z historią o Św. Mikołaju, wykonały piękne prace plastyczne. Nagle dał się słyszeć charakterystyczny odgłos mikołajkowych dzwonków. Dzieci z grupy „Biedronki” znalazły się przy oknach. Mikołaj przechadzał się pod oknami przedszkola. Machał ręką i pozdrawiał wszystkich wesoło, niosąc na plecach worek z prezentami. Dzieci również go pozdrawiały i machały rękami. Po jakimś czasie maluchy zauważyły wór z prezentami. Okazało się, że go zostawił Św. Mikołaj! Radości było co niemiara. Świętemu Mikołajowi dziękujemy za prezenty i czekamy za rok.
Info. i zdjęcia L. Ceiko