Mūsų „rokerių“ pasirodymas renginyje „Mažųjų talentų šou“

Sausio 29 dieną kartu su „Drugelių“ ugdytiniais dalyvavome „MAŽŲJŲ TALENTŲ ŠOU“, kuris vyko Nemenčinės vaikų darželyje. Ten pristatėme kompoziciją „Šiandien einu i chorą“. Vaikai labai aktyviai dalyvavo ir pasiruošime, ir pačiame konkurse. Nedažnai tenka parodyti kitiems, ką sugebame, todėl ir buvome pilni kūrybinių jėgų ir entuziazmo.

Kai mažieji „rokeriai“ išėjo į sceną, salė tiesiog sprogo aplodismentais. Vaikų akys žvilgėjo iš džiaugsmo! Vėliau jie sakė, kad pasijuto, kaip tikros žvaigždės.

Mūsų vaikučiai buvo apdovanoti diplomu ir kitais prizais, be to, mes įgijome naujos patirties – kas buvo vertingiau už visus prizus.

Mūsų mažųjų talentų įvaizdžiu ir apranga pasirūpino „Drugelių“ grupės auklėtoja Daina Jermak. Dėkojame jai iš visos širdies – kostiumai tiesiog nuostabūs! Taip pat didelis ačiū Motiejaus Misevičiaus tėveliui, kuris padėjo nuvežti vaikus bei įamžino mūsų pasirodymo akimirkas.

Be to, norime dar kartelį padėkoti Nemenčinės vaikų darželio kolektyvui už puikiai suorganizuotą renginį ir šiltą priėmimą.

Mūsų pasirodymo vaizdo įrašą galite pamatyti čia »

Neformaliojo švietimo (šokio) mokytoja Viktorija Piatkova