Muzikinis edukacinis projektas „Metų laikai: dainuokime ir žaiskime!“

Maišiagalos lopšelis darželis šiais metais vykdo projektą „Iš tautosakos lobyno“, kurio metų per įvairias ugdymo sritis ugdytiniams pristatomi netradiciniai užsiėmimai. Jau nuo gruodžio 1d. galime darželio patalpose apsilankyti parodoje „ Istorija gyva iš palėpių“.

O gruodžio 10d. Maišiagalos vaikų darželyje vyko Muzikinis edukacinis projektas

„Metų laikai: dainuokime ir žaiskime!“ , kuris vykdomas Lietuvos Edukologijos Universiteto Ugdymo ir mokslų fakulteto muzikos katedros muzikos pedagogikos studijų programos III kurso studentai: Viktorija Gasiūnaitė, Agota Kubickaitė, Justina Lelėnaitė, Eduard Michalkievič, Dovilė Miknaitytė, Miglė Narkevičiūtė, Eglė Skujytė, Ieva Urlovaitė, Jekaterina Žugina bei Riešės vaikų darželio ugdytinės: Domicelė Juškaitė, Saulė Raudytė o visus subūrė ir projekto vadovė nuostabi dėstytoja dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė.

Renginio programa buvo orientuota į muzikinius lietuvių liaudies žaidimus, ratelius todėl ir vaikai, ir studentai betarpiškai patys dalyvavo projekte.
Riešės vaikų darželio ugdytinės Domicelė Juškaitė, Saulė Raudytė taip pat su savo muzikos mokytoja (V. Jucevičiūtė-Bartkevičienė) pristatė mūsų vaikams išmoktas dainelės.

Šventei įsibėgėjus, visi tryško gera nuotaika ir džiaugsmu. Vaikai galėjo arčiau susipažinti su muzikos instrumentais (kanklėmis, akordeonu, smuiku ir t.t) ir net pagroti. Mūsų ugdytinia buvo labai susidomėję pasirodymų net nenorėjo skirstitis į grupes.

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Lietuvos Edukologijos Universiteto muzikos katedros daktarei Vaivai Jucevičiūtei-Bartkevičienei už puikų projektą už norą parodyti mūsų darželiui, Ačiū studentams busimiems muzikos mokytojams už gerą nuotaiką bei edukaciją mūsų vaikų ir mergaitėms iš Riešės vaikų darželio.

Edita Staniulionienė