Nuoširdžiai sveikiname ir dėkojame

Nuoširdžiai sveikiname „Paukštelių“ gr. ugdytinį Motiejų Misevičių ir ,,Nykštukų” gr. ugdytinę Oliviją Starenko gavus apdovanojimus iš Lenkijos Respublikos Balstogės „Ramunėlių darželio“ Nr. 77 už dalyvavimą V tarptautiniame dailės konkurse „Darželinukai myli gamtą“!

Dėkojame auklėtojoms Irinai Romančenko ir Renatai Starenkienei už ugdytinių paruošimą konkursui, o direktorei Ivonai Marijai Matveiko už suteiktą galimybę dalyvauti šiame konkurse.

Bardzo cieszymy się i serdecznie pozdrawiamy wychowankę gr. „Krasnoludki“ Oliwię Starenko i wychowanka gr. ,„Ptaszeczki“ Motiejusa Misewicziusa za zdobycie nagrody w V edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Przedszkolaki kochają przyrodę“ w Przedszkolu Samorządowym Nr. 77 „Rumiankowe Przedszkole“ im. Simony Kossak w Białymstoku Rzeczypospolitej Polskiej.

Dziękujemy wychowawczyniom Renacie Starenkienie i Irinie Romanczenko za włożony trud w kreowanie artystycznych postaw wychowanków podczas wykonania pracy plastycznej, a dla Dyrektor Iwony Marii Matwiejko za możliwość udziału w tym konkursie.