Paminėjome Sausio 13-osios įvykius

Sausio 13-ąją Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Ryte, 8 valandą, įstaigos languose įžiebtos atminimo žvakutės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, atmintį ir vienybę. Gražiausias laisvės simbolis – angelas, todėl mūsų įstaigos ugdytiniai sukūrė 14 Laisvės angelų ir išdidžiai pakabino juos ant Laisvės angelų stendo, taip pagerbiant Sausio 13-ąją 14 žuvusiųjų. Pilietinės akcijos organizatorės trumpai papasakojo, kas vyko Sausio 13-osios naktį ir su ugdytiniais apžvelgė vaizdinę medžiagą apie Sausio 13-osios aukas.

Taip pat mūsų įstaiga šiemet prisijungė ir dar prie vienos pilietinės akcijos „Neužmiršk“ – visi įstaigos bendruomenės nariai prie širdies segėjo neužmirštuolės žiedą, kaip pagarbos ir atminties simbolį žuvusiems už laisvę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, socialinė pedagogė
Celina Buinovska