Paroda ir edukacija „Kici kici miau“

Jau nuo pirmadienio lopšelio-darželio vaikučiai galėjo pasigrožėti Józefo Wilkonio knygos „Kici kici miau“ iliustracijų paroda, kuri buvo eksponuojama koridoriuje.

Józef Wilkoń, legendinis lenkų iliustracijų autorius, skulptorius, scenografas, gobelenų dizaineris, universalus kūrėjas ir didelis gyvūnų mylėtojas, sukūrė mažiems vaikams „kačių“ lopšinę. Dailininkas parašė paprastą tekstą ir sukūrė jam iliustracijas. Lopšinės pagrindinis herojus – katinas išdykėlis yra labai „wilkoniškas“ – nepaprastai tapybiškos, ir labai dinamiškos kačiuko iliustracijos idealiai atspindi jo charakterį.

Birželio 14 d. į lopšelį-darželį atvyko Lenkijos instituto Vilniuje projektų koordinatorė Barbara Orševska. Ji pristatė jau išleistą knygelę „Kici kici miau“, klausinėjo, kalbėjosi su vaikučiais apie jų katinėlius. Reikėjo atlikti ir užduotį – nupiešti savo mylimą katinėlį. Vaikų darbeliai taip pat eksponuojami darželio koridoriuje.

Nuoširdžiai dėkojame Lenkijos instituto Vilniuje projektų koordinatorei Barbarai Orševskai už įdomų edukacinį užsiėmimą ir parodą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daina Jermak