Pasaulinė muzikos diena

„Muzika ir ritmas randa kelią į slapčiausią vietą žmogaus sieloje.“
(Danų rašytojas Peter Hoeg)

Spalio 1 dieną savo darželyje šventėme Pasaulinę muzikos dieną. Nuo pat ryto visus, keliaujančius į darželį, pasitiko muzikos garsai. Tą dieną lopšelyje-darželyje įvairių amžiaus grupių vaikai persikėlė į garsų ir muzikos pasaulį. Meninio ugdymo (muzikos) užsiėmimų metu vaikai dalyvavo daugelyje muzikinių žaidimų, kurių metu sužinojo, kad muzika užrašoma natomis, pamatė, kaip jos atrodo, sužinojo apie muzikos ir ne muzikos instrumentus, pavyzdžiui, kad mediniai šaukštai skleidžia garsą. O didžiausią džiaugsmą vaikams sukėlė tai, kad mūsų batai taip pat gali „žaisti“. Puikiai praleidome laiką ne tik žaisdami, bet ir žiūrėdami filmą „Muzikos karalystė“ bei šokdami pagal muzikos garsus. Pabaigoje visi ugdytiniai gavo po muzikos apdovanojimą lipduko pavidalu.

Meninio ugdymo mokytoja metodininkė
Edita Staniulionienė