„Paukštelių“ Kalėdos

Gruodžio 20 dieną Maišiagalos lopšelyje-darželyje vyko pati gražiausia ir laukiamiausia vaikučių šventė – Kalėdos. Lopšelio „Paukšteliai“ ugdytiniai kartu su auklėtojomis ruošdamiesi Kalėdų šventei puošė grupę, rūbinę, salę. Todėl atėjus šventei į lopšelį-darželį ėjome kaip į stebuklų pasaką. Vaikai pasipuošė įvairiais personažais. Labai stengėsi dainuoti, šokti, deklamuoti, kad tik ateitų taip laukiamas Kalėdų senelis. Pasirodžius Kalėdų seneliui su dideliu maišu dovanų, vaikų džiaugsmas buvo begalinis. Net patys mažiausieji nulipo mamoms nuo rankų ir atskubėjo pas senelį, kuriam gražiai deklamavo eilėraštukus. Kalėdų senelis buvo labai geras ir dosnus, dalino vaikučiams dovaneles ir linkėjo laimingų ir gražių švenčių. Po dovanų išdalinimo Kalėdų senelis kartu su vaikučiais ir jų tėveliais šoko, dainavo ir pažadėjo grįžti kitais metais.

Auklėtoja Karolina Misevič