Pedagogai atstovavo lopšeliui-darželiui renginiuose

Š. m. balandžio 18 ir 19 d. lopšelio-darželio pedagogės atstovavo mūsų įstaigai renginiuose: konferencijoje „Ekologinės kultūros ugdymas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoje“ ir projekto „Aš pažįstu savo kraštą“ baigiamajame renginyje.

Auklėtoja Daina Jermak balandžio 18 d. dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Ekologinės kultūros ugdymas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigoje“ ir skaitė pranešimą tema „Žemė – visų namai“, kuriame pasidalino patirtimi, iššūkiais ir galimybėmis įgyvendinant projektą „Žemę aš apglėbsiu ir labai mylėsiu“. Konferencija vyko Riešės vaikų darželyje.

O meninio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Staniulionienė balandžio 19 d. reprezentavo mūsų lopšelį-darželį Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Aš pažįstu savo kraštą“ baigiamajame renginyje ir pristatė pranešimą apie įvykdytą projektinę veiklą mūsų lopšelyje-darželyje. Baigiamasis renginys vyko Maišiagalos Houvalto rūmuose.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui C. Buinovska