Pedagogai dalinosi gerąja darbo patirtimi

Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis dalyvauja tarptautiniame projekte Erasmus+ "Lenkų mokykla išeivijoje. Kompetentingas mokytojas ir kūrybingas mokinys - raktas į sėkmę. Logopedė Kristina Snežko ir meninio ugdymo mokytoja Edita Staniulionienė, bei direktorė Ivona Marija Matveiko rugpjūčio mėnesį dalyvavo kursuose, kurie vyko Balstogėje, Lenkijoje.
Rugsėjo 23 d. pedagogės pasidalino žiniomis iš minėtų mokymų. Logopedė pristatė temą „Labook inovaciniai metodai“ - kas tai yra ir kaip jį pagaminti su vaikais. Meninio ugdymo mokytoja papasakojo apie „Intelektų įvairovę“ pagal H. Gardnerį, kurio teorija svarbi dėl jos praktinių panaudojimo galimybių ugdant vaikus bei mokantis, renkantis gyvenimo kryptį ateičiai.
Smagiausia buvo antra to pasidalinimo dalis „Judrieji žaidimai“. Buvo pristatyti žaidimai su parašiutu bei judrieji žaidimai. Visi pedagogai turėjo pajudėti ir pažaisti kartu.
Manau, kad toks pasidalinimas žiniomis iš kursų papildo pedagoginį bagažą naujomis žiniomis bei prisimena žinotas, bet primirštas.

Edita Staniulionienė