„Pyragų diena“

Lapkričio pradžioje jau tapo gražia tradicija Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio „Drugelių“ grupėje minėti „Pyragų“ dieną. Tai puiki proga su vaikais ir apie sveiką mitybą pakalbėti, ir pratinti daryti gerus darbus.
Šių metų lapkričio penktą dieną „Drugeliai“ gavo keistą dovaną. Maišelyje slėpėsi vaikams neregėti, negirdėti daiktai - vanduo, želatinos pakelis, džiovintos spanguolės, razinos ir dar įvairios staigmenos. Atlikę saldžias ir smagias užduotėles, vaikai sužinojo daug įdomaus apie sveiką mitybą. Pasigamino pasakiškai skanų ir sveiką desertą. O svarbiausia – išsiaiškino ..Pyragų dienos“ prasmę - žėlės desertu pasidalino su darželio bendruomene ir kvietė visus aukoti sergantiems vaikams.
Mokytoja Nerija