Rugsėjis atkeliavo!

Ilgai lauktas atkeliavo Rugsėjis. Spurdančiomis širdutėmis pirmą kartą Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio vartelius pravėrė būrelis vaikučių. Juos ir visus jau ne pirmą kartą einančius į darželį vaikus pasitiko balionais, vėjo malūnėliais puoštas darželio kiemas. Įvairūs netikėtumai laukė ir grupėse...
Šiuos mokslo metus lopšelio-darželio bendruomenė pradėjo prisidėdama prie VšĮ Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomenės prašymo rugsėjo 1 dieną prisijungti prie akcijos „Bendra gėlė hospisui“. Surinkti pinigai jau pasiekė adresatą ir hospiso vardu dėkojame už paramą. Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė surinko 384,18 eur.
Rugsėjį pradėjome ne tik gerais darbais, bet ir linksmybėmis. Darželio bendruomenė dalyvavo Maišiagalos krašto Derliaus šventėje. „Drugelių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai dainavo, šoko, deklamavo stebimi gausiai susirinkusių svečių. Visi šventės dalyviai buvo laukiami žaismingai papuoštoje palapinėje, kur galėjo piešti, dekoruoti krepšelius ar stebuklinguose kibirėliuose paieškoti skanumynų.
Džiugu, kad taip gražiai pradėjome naujus mokslo metus. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams taip gausiai dalyvavusiems Derliaus šventėje ir prisidėjusiems prie lėšų rinkimo hospisui.
Daina Jermak