„Sagučių takelis“ ne tik mūsų ugdytiniams, bet ir jų tėveliams

Džiaugsmingai pranešame, kad tęsiame projekto „Sagučių takelis“ – plokščiapėdystės prevencija numatytų renginių ciklą.

Šį kartą praktiniame užsiėmime-parodoje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėvai. Jie galėjo pasigrožėti kitų sukurtais ortopediniais kilimėliais ir pasidžiaugti turimomis priemonėmis. Tėveliams tai pat buvo pademonstruotos akimirkos iš jau vykusių užsiėmimų, parodų bei renginių. Po direktorės Ivonos Marijos Matveiko įvadinio žodžio, neformaliojo švietimo (šokio) mokytoja Viktorija Piatkova pristatė praktinę užsiėmimo dalį. Tėvai atliko pratimų kompleksą, skirtą pėdų ir blauzdų raumenų lavinimui bei vystymui, išmoko naudotis ortopediniais kilimėliais ir priemonėmis. Vėliau kartu su vaikais tėvai pasimokė linksmojo pėdų masažo. Tai „Dviejų sesučių pėdučių istorija“, kurią pasakojant atliekamas masažas, pėdos mankšta.

Užsiėmimas praėjo sklandžiai. Tėvai padėkojo už aktualią informaciją ir patarimus, susipažino su naujais metodais ir pažadėjo visus naujai išmoktus pratimus, mankštą bei masažą atlikti namuose. Savo ruožtu mes labai džiaugiamės bendradarbiaudami su ugdytinių tėvais. Tai naudinga ir nepakeičiama patirtis. Tokie bendri tėvų ir vaikų užsiėmimai rodo tėvelių susidomėjimą vaikų ugdymu bei veikla.

Neformaliojo švietimo (šokio) mokytoja Viktorija Piatkova